• In English

Kapcsolat

Kérem vegye fel velünk a kapcsolatot az alábbi elérhetőségek valamelyikén.



Írjon nekünk

Az üzenetét megkaptuk! Hamarosan válaszolunk rá.

Cégünk elérhetősége

Interaktív térkép

Munkatársaink

Pap Zsolt Levente
Pap Zsolt Levente - tulajdonos / ügyvezető igazgató

Tel: 06 1 336 0172
E-mail: info@ple.hu

Demjanovich Kata
Demjanovich Kata
irodavezető

Tel: 06 30 431 7115
E-mail: k.demjanovich@ple.hu

Biró Zsuzsa
Biró Zsuzsa
pénzügyi asszisztens

Tel: 06 70 380 5394
E-mail: penzugy@ple.hu

Schiller Krisztina
Schiller Krisztina
projekt asszisztens

Tel: 06 30 648 3367
E-mail: k.schiller@ple.hu

Farkas Zoltán
Farkas Zoltán
műszaki vezető / projektvezető

Tel: 06 70 533 2514
E-mail: z.farkas@ple.hu

Majtényi Ferenc
Majtényi Ferenc
projektvezető

Tel: 06 70 360 8959
E-mail: f.majtenyi@ple.hu

Vozár Norbert
Vozár Norbert
projektvezető

Tel: 06 30 350 5053
E-mail: n.vozar@ple.hu

Tardi János
Tardi János
műszaki előkészítő

Tel: 06 70 622 9917
E-mail: j.tardi@ple.hu

Zsolnai Sándor
Zsolnai Sándor
műszaki előkészítő

Tel: 06 30 474 7444
E-mail: s.zsolnai@ple.hu

Gyenes János
Gyenes János
építésvezető

Tel: 06 70 381 9176
E-mail: j.gyenes@ple.hu

Rákosi Attila
Rákosi Attila
építésvezető

Tel: 06 70 385 6906
E-mail: a.rakosi@ple.hu

Tóth Szabolcs
Tóth Szabolcs
építésvezető

Tel: 06 70 411 6884
E-mail: sz.toth@ple.hu

Müller Máté
Müller Máté
raktárvezető

Tel: 06 70 386 1388
E-mail: m.muller@ple.hu

Minkó András
Minkó András
anyagbeszerző

Tel: 06 70 610 9557
E-mail: a.minko@ple.hu

Császár János
Császár János
Karbantartó

Tel: 06 1 336 0172
E-mail: j.csaszar@ple.hu

Révész András Zsolt
Révész András Zsolt
Karbantartó

Tel: 06 1 336 0172
E-mail: a.revesz@ple.hu

Hóbely Richárd
Hóbely Richárd
Karbantartó

Tel: 06 1 336 0172
E-mail: r.hobely@ple.hu